prof_eug: (Default)
[personal profile] prof_eug


AD Військова історія України спільно з спільнотою Су-27 України представляє оновлену інфографіку «Українські Су-27» версія 5️⃣.0️⃣. Нова робота окрім ряду уточнень і виправлень містить суттєві правки еволюції камуфляжу. Маємо надію, що розширена інфографіка на тему «Еволюція камуфляжу українських Су-27» буде зроблена найближчим часом. Крім того незабаром буде розроблена інфографіка по емблемам та арту на наших Су-27.

Для спільноти AD Військова історія України інфографіка «Українські Су-27» особливо важлива, адже в 2016 р. з неї починалась наша робота. Проте ми як і три роки тому працюємо у вільний від основної роботи час. Саме тому наші матеріали з’являються не систематично, але якщо Вам подобається наша робота і Ви хочете щоб українського контенту на військову тематику було значно більше, то можете зробити репост, а також підписатись на наші сторінки у соціальних мережах ✔️Twitter https://twitter.com/Istoriya_UA?lang=uk, ✔️Instagram https://www.instagram.com/admilitary/ та на каналі ✔️ YouTube https://www.youtube.com/channel/UCWtUra_qwLAhdaucUCuYw_Q.

Завдяки Вашій підтримці ми значно систематизуємо нашу роботу і вироблятимемо більше українського контенту, адже у нас в планах повноцінна версія інфографіки «Українських МіГ29: Кримська група», «ПКР «Нептун» та серія матеріалів приурочена до 20-річчя від дня створення Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Для нас важлива Ваша підтримка ❤️, але якщо Ви бажаєте допомогти суттєвіше, можете ставати меценатом спільноти AD Військова історія України у Patreon https://www.patreon.com/admilitaryhistoryofukraine.

Підтримуючи нас у Patreon Ви не тільки відчуваєте причетність до розвитку українського контенту і нашої справи, але і отримуєте доступ до окремого чату для патронів, матимете змогу слідкувати за процесом створення контенту і отримуватимете розширені версії матеріалів. Ми також дослухатимемось до ваших порад, а матеріали попередньо будуть доступні тільки Вам. Ваше ім’я буде зазначено в спонсорах і матимете пріоритет на виготовлення нових матеріалів, а також зможете їх замовляти.

Безмежно вдячні усім хто так довго чекав і дякуємо за вподобайку👍, комент і репост.

Інфографіка «Українські Су-27» версія 5.0 більшого розміру тут 👉 https://drive.google.com/open?id=1kq-DoIfPGIcmUiB1OSargaa8IavjblB7

Date: 2019-02-03 08:47 pm (UTC)
jonathan_simba: (Default)
From: [personal profile] jonathan_simba
За инфографику большого размера - отдельное спасибо. Схоронили!

Profile

prof_eug: (Default)
prof_eug

April 2019

S M T W T F S
  12 3456
78910111213
14 15 16 17181920
21222324252627
282930    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 18th, 2019 05:02 pm
Powered by Dreamwidth Studios